Nike Dri Fit Run Cap Black

Běh

• , zakoupeno v Footshop

• Pohodlná
    • Skvělá cena
    • Lehce se uvolňuje řemínek, jedná se o detail, ale je to celkem otravné neustále utahovat

Kšiltovku jsem se chystal koupit už dlouho, našel jsem jí ve slevě, je skvělá, padne jako ulitá. Jsem naďíru spokojen, rozhodně doporučuji. Jedinou nevýhodou je, že se lehce uvolňuje řemínek, takže to je trochu otravné neustále utahovat, ale s tím mají problém asi všechny kšiltovky, které mají tento druh řemínku. DOPORUČUJI koupit!

• , zakoupeno v forgisport.cz

Materiál
100% bavlna
Druh sportu
Běh

WASHED H86 - RED Stylová kšiltovka Nike černá 626305-012 WASHED H86 - RED Stylová kšiltovka, z kolekce značky Nike, je černé barvy. Na přední straně se nachází v bílé barvě vyšité logo a nápis Nike. Na zadní straně se za pomocí pásku a přezky upravuje velikost. Kšiltovka je dělaná do sportovního stylu. Pohodlně sedí na hlavě. Šestipanelová konstrikce s vnitřním vystužením. Je vhodná pro volnočasové či sportovní nošení. Materiál: 100% bavlna podšívka: 65% polyester, 35% bavlna Objednávejte pod kat. číslem 626305-012

• , zakoupeno v Footshop

• Pohodlná